O mnie

Kim jestem?…
Wesoła gaduła, w życiu zorganizowana, ale nie odkładająca rzeczy na miejsce. Mam wiele pasji, które ciągle rozwijam i udoskonalam. Moje wykształcenie? Hmmm… pedagog, kosmetyczka, wizażystka, DOULA i Promotor Karmienia Piersią. Posiadam również dodatkowe doświadczenie w takich zawodach jak : praczka, szwaczka, sprzątaczka, fryzjerka, kucharka (poziom podstawowy), cukiernik, malarz, tynkarz, kierowca Naszego białego bombowca itd (skąd Wy to znacie, MAMY?!)
A teraz najważniejsze… jestem ŻONĄ, MAMĄ Ali, Adasia i Agatki oraz KOCIĄ MAMĄ naszej Kitki! 
Właśnie to jest dla mnie w życiu najcenniejsze – moja zwariowana rodzinka!
Zawsze wokół mnie było pełno dzieci – w rodzinie, w pracy a teraz w domu! Wiele lat byłam nianią, później prowadziłam mini żłobek, pare lat byłam wychowawcą w przedszkolu. Obecnie od ponad 5 lat powadzę swoją firmę MamaMamie, jako doula- pomagam przy porodzie, doradzam świeżo upieczonym mamom, jak opiekować się niemowlętami, pielęgnować, karmić piersią i przetrwać najtrudniejsze pierwsze dni! 
Na blogu zakręcimy się wokół przyszłych mam, „sprzedam” Wam kilka opowieści z porodówki, ale również napiszę w co i jak bawić się z dziećmi, polecę Wam parę ciekawostek dla maluchów, a przede wszystkim doradzę Wam w sprawach wychowawczych (testowane na moich dzieciach i nie tylko)!
To jest blog z przymrużeniem oka na macierzyństwo, tacierzyństwo i małe dzieci.
Zapraszam, miłego czytania

Iwona

 

 Znajdziecie mnie na Facebook’u- MamaMamie