Tydzień godnego porodu! 7-13.03.2016

fb plakat

Od dziś (7.03) przez cały tydzień w 80 miejscach w Polsce rozpoczynają się spotkania w ramach „Tygodnia Godnego porodu” . To wszystko dla kobiet chcących poznać swoje prawa w okresie okołoporodowym. W Łodzi również będzie parę takich spotkań, jedno z nich organizowane jest przeze mnie i moje koleżanki po fachu- łódzkie doule!
W całej Polsce kobiety będą rozmawiały o swoich doświadczeniach i podnosiły swoją świadomość na temat przysługujących nam praw.
Warsztaty skierowane są do wszystkich kobiet tych w ciąży tych planujących dziecko oraz tych co po prostu świadomie podchodzą do swoich praw.
Nasze spotkanie „ Mój poród- moje prawa” odbędzie się 10.03.2016 o godz. 17:30 w kawiarni Tubajka.
Na spotkaniu dowiecie się jakie macie prawa w okresie okołoporodowym, jak może pomóc osoba towarzysząca podczas porodu oraz porozmawiamy o „diecie” mamy karmiącej piersią.
W Centrum Okołoporodowym „Wesoła Rodzinka” (12.03 godz. 18.00) odbędzie się pokaz filmu „Microbirth poród w skali mikro”. To pełnometrażowy film dokumentalny, w którym przyglądamy się porodowi w zupełnie nowy sposób: poprzez soczewki mikroskopu. Śledząc najnowsze badania naukowe, film ujawnia wpływ sposobu narodzin na zdrowie naszych dzieci w dłuższej perspektywie, a potencjalnie nawet wpływ na przyszłość ludzkości.
To wszystko dla NAS KOBIET, abyśmy wiedziały, że poród może być piękny i w zgodzie z naszymi prawami!
Zapraszamy!
Iwona Walczyk, Anna Zyzik- Mackiewicz, Joanna Osłowska

Wydarzenie na Facebooku!

One thought on “Tydzień godnego porodu! 7-13.03.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *