Warsztaty „Morze mleka” 9.06.2016

DSC_1482mm

Warsztaty „Morze mleka” wisiały na włosku, a to za sprawą małej kruszynki, która zapragnęła urodzić się po terminie. Miałam towarzyszyć przy porodzie, tylko kiedy?! Godzina 15 telefon od klientki, tuż po badaniach… „dziś nie urodzę”. Prawie 50 osób czekało na wieści czy warsztaty będą w terminie. Udało się! a jak było? Przeczytajcie.


To już chyba taka norma na moich warsztatach, że się przedłużyły, ale było dużo cennych informacji do przekazania. W końcu karmienie piersią to ważny temat i niełatwe zadanie dla mamy i dziecka. Trzeba się do tego dobrze przygotować.
Najważniejszy jest start i o nim mówiłam najwięcej. Jak zacząć żeby się powiodło, co i kto przyda nam się podczas karmienia piersią. Omówiliśmy pozycje do karmienia piersią, a dwie uczestniczki na sobie sprawdziły jak ciężką prace wykonuje nasz maluszek chwytając pierś. Obaliliśmy parę mitów najbardziej nurtujących mamy dotyczące karmienia naturalnego.

DSC_1507mmDSC_1506mm

DSC_1491mmDSC_1483mm
Dietetyk Magdalena Makarowska przybliżyła mamom jaką stosować „dietę” karmiąc naturalnie, na co zwrócić uwagę kupując produkty spożywcze i czego unikać.
Dzięki naszym sponsorom rozdałam wiele wspaniałych nagród.
Baby to go, Be Mama, Centrum Floatingu, Centrum Natura, Pinka, Słonik i oczywiście moja mama, która pomogła stworzyć sówki od MamaMamie. Dziękuję!

DSC_1474mmDSC_1504mm
Kolejne spotkanie tym razem „Warsztaty dla przyszłego Taty” już 5.07.2016 o godzinie 18. Zapiszcie się już dziś.
A co z kruszynką?! Już jest na świecie uradziła się następnego dnia rano. Tak jej się śpieszyło na świat, że urodziła się w poczekalni szpitala tuż koło windy, którą miałyśmy jechać na 3piętro prosto na salę porodową. Ja to mam szczęście do nagłych akcji. Główka urodziła się na moje ręce, resztę przejęła po chwili położna. Piękny i dla mnie na pewno niezapomniany poród!

Madzia

6 thoughts on “Warsztaty „Morze mleka” 9.06.2016

  1. Miałam przyjemność kolejny raz byc a raczej uczestniczyć na warsztatach Iwonki. Wiedza ktora zdobyłam to nie tylko słowa ale i praktyka doświadczonej douli i mamy. Jestem spokojniejsza i gotowa na powitanie mojego maluszka. Dziękujemy bardzo za wygrany prezent. Koszulka ciążowa be mama rewelacyjna – fajny materiał, idealnie na lato! Polecam i zachęcam przyszłych rodziców do udział w warsztatach. AA.

  2. Liczyłam na praktyczne informacje i takie uzyskałam. Prowadząca wzbudza sympatię i poczucie zaufania. Potrzebuję wsparcia doświadczonej mamy, więc zastanawiam się nad kolejnymi spotkaniami z doulą. Poza tym dorośli też lubią zabawę i dlatego konkursy z nagrodami są takie miłe. Doceniam też fachowe porady dietetyka, które już wprowadzilam w życie. Czekamy niecierpliwie na kolejne warsztaty 🙂

  3. Czekam na powtorke zajec, bardzo mi przykro ze nie moglam dotrzec. Z niecierpliwoscia leze w lozku i czekam az lekarz prowadzacy ciaze pozwoli mi wstac. Mam nadzieje ze uda sie jeszcze spotkac przed jesienia. Pozdrawiam cieplo

  4. Wspaniałe warsztaty! Dużo wiedzy, ale też zabawy. Takie „imprezy” są bardzo potrzebne, zwiększają świadomość przyszłych rodziców i zdecydowanie uspokajają przed nowym. W dodatku nagrody to taka wisienka na torcie. Dziękujemy bardzo za wspaniale spędzony czas!! 🙂 :* <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *