Dziecko zmienia nas na lepsze

DSC01725mmUrodziło Wam się dziecko… już nie będzie tak, jak dawniej- będzie lepiej, staniecie się lepszymi ludźmi. Dla malucha zrobicie wszystko to, co dobre i słuszne.

-Wasze życie będzie zaplanowane i w pewien sposób poukładane.
– Przestaniecie przelatywać przez ulicę na czerwonym, bo nic nie jedzie. Po prostu ZAWSZE poczekacie na zielone i ładnie przejdziecie na pasach.
– Szybka jazda samochodem, ależ gdzie! Za wami siedzi wasz największy skarb, zaczniecie jeździć przepisowo, płynnie i cichutko!
-Każdy papierek, a nawet najmniejszy okruszek znajdzie się w koszu na śnieci. Rodzice przecież nie zanieczyszczają świata!
-Będąc na imprezie będziecie zawsze pamiętać, że następnego dnia zadzwoni Wasz osobisty Budzik bez funkcji drzemki. W dwóch słowach : pijemy mniej (a nawet wcale) 😉
– Przestaniecie kupować śmieciowe jedzenie i cole, lodówka będzie pełna owoców i jogurtów, no może czasami zamiast kurzego jajka znajdziecie NIESPODZIANKĘ.
-Wasz język stanie się poprawny, a wypowiedzi przemyślane. Nawet jednego przekleństwa, chyba, że „kurza noga” albo „psia kość”. 😉

Dziecko po prostu zmienia Nas- rodziców w ideał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *