Mama to nadal kobieta

7

Mama to nadal kobieta i mimo, że mamy dużo więcej obowiązków, prania, sprzątania niż wtedy gdy dzieci jeszcze z nami nie było, nie znaczy to, że mamy sobie odpuścić jak wyglądamy i zwalać wszystko na dzieci.

To prawda, że zanim wyjdziemy z domu dziecko nas czymś ubrudzi, że najwygodniej nam w dresie i spiętych włosach. Najmodniejsze buty jakie mają MAMY to trampki. Czemu jednak mamy wyglądać źle, wręcz chodzić zaniedbane i zapomnieć co to kobiecość… bo mamy dzieci.

1112

5aa3
Warto znaleźć choć parę minut dla siebie. Wyjść czasami bez dzieci, zrobić zakupy i w torbach nie mieć ani jednej rzeczy dla maluchów. Nowa fryzura, a może nowy kolor na paznokciach?
Nie zawsze mi się to udaje, nie każdego dnia robię coś tylko dla siebie, ale staram się korzystać z każdej wolnej chwili. Mam szpilki i nawet nie są zakurzone, dresy zakładam, ale tylko na fitness. Przyznaję się chodzę w związanych włosach, ale tylko dlatego że lubię. 2
Na 30-te urodziny dostałam od męża mega kobiecy prezent… sesję zdjęciową u Julity Pająk- Made with love PHOTOGRAPHY. Makijaż, fryzura i do tego cała wycieczka aż do Krakowa. Mogliśmy spędzić ten dzień razem, bez dzieci do tego bardzo przyjemna chwila dla kobiety- pozowanie do zdjęć.
W końcu to ktoś mnie profesjonalnie umalował, dziewczyny ułożyły mi włosy. Julita wybrała mi strój i zaczęło się jedyne w swoim rodzaju kobiece, nowe doświadczenie w moim życiu.
Zdjęcia wyszły wspaniałe parę mniej pikantnych mogę Wam pokazać, reszta jest dla męża 😉
Będąc mamą naprawdę niektóre marzenia schodzą na drugi plan. Trochę brak czasu, fundusze idą na coś lub kogoś innego, a trochę wymówka, którą są oczywiście dzieci.
Mimo, że jestem mamą i zazwyczaj mam na stopach baletki, najczęściej odwiedzanym przeze mnie miejscem jest plac zabaw, to jak każda kobieta chce się czuć kobieco.

8 9

fotografia-julita-pajak-101

5 thoughts on “Mama to nadal kobieta

  1. Wspaniałe zdjęcia, wyszłaś prześlicznie! Zgadzam się, że jesteśmy kobietami i powinnyśmy o siebie dbać. dziecko faktycznie utrudnia troszkę (od niedawna o tym wiem ;)) ale jednak nie powinno być wymówką. Oczywiście czasami ciężko jest mieć chwilę dla siebie i można założyć te dresy, czy tam związać byle jak włosy, ale moim zdaniem grunt, to nie robić tego codziennie. Niech mąż/chłopak/partner/koleżanka! widzi nas zadbanymi, a nie takimi rozlazłymi 🙂

  2. Tak! Mama to przede wszystkim kobieta i dlatego, każda z nas MUSI o tym pamiętać! Dla siebie i swojego dobrego samopoczucia. Nie jest tajemnicą, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Piękne zdjęcia i piękna Ty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *