Spotkanie „Mamy blogOFFują”

DSC_0335m

Parę tygodni przed świętami dostałam wiadomość od pewnej blogującej mamy (madameblania). Zostałam zaproszona na spotkanie Mamy BlogOFFują. I o tym Wam dziś opowiem …


Z Blanką znamy się od podstawówki, ale nasze drogi rozeszły się aż 15 lat temu. Obie wiedziałyśmy, że blogujemy i odwiedzałyśmy swoje strony. Zaproszenie było dla mnie miłym zaskoczeniem. I okazją do spotkania po latach.
Odpisałam, że pójdę, ale co do swojej decyzji nie byłam przekonana. A zwłaszcza gdy przejrzałam listę Mam, które tam będą… ich blogi były pełne pięknych tekstów, mało z nich to początkujące blogerki. Ciężko będzie się wśród nich odnaleźć. Czasami mam problemy z ogarnięciem mojego bloga, strony, piszę bardzo nieregularnie (pomaga mi w tym moja dwójka urwisów). Jednym słowem raczkuje w tej dziedzinie.
No, ale jak się czegoś nie spróbuje to się później żałuje.

DSC_0233m DSC_0310m
Ku mojemu zaskoczeniu spotkałam tam dwadzieścia kobiet, które nie tylko rozmawiały o pieluchach i nocnikowaniu. Wspaniałe kobiety na niezwykłym spotkaniu. Miło spędzona cała sobota, pogaduchy i kawka. Nie wiedziałam, że jest nas tak dużo … łódzkich mam piszących o codzienności, o sprawach dzieciowych. W tłumie odnalazła mnie kolejna mama(savethemagicmoments), którą poznałam malując ją parokrotnie w tym na jej własny ślub. Jaki ten świat MAM mały!
Organizatorki stworzyły dla nas tak piękne i kobiece spotkanie, że żal było wracać do rzeczywistości. Dodam jeszcze, że powrót był naprawdę ciężki! To zasługa sponsorów, którzy obdarowali nas prezentami.
Obiecałyśmy sobie kolejne spotkanie… czas ustalić jakiś termin 😉

DSC_0857mm DSC_0906mm????????????????????????????????????plakat oficjalny

One thought on “Spotkanie „Mamy blogOFFują”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *