Warsztaty dla przyszłego taty z Rytmem (3,4)

 

(7)m

Tak jak obiecałam oto mała relacja z kolejnych warsztatów, które tym razem odbyły się z pomocą fitness klubu Rytm w Łodzi. Klub w swojej ofercie ma również zajęcia dla kobiet w ciąży i to właśnie dla nich i ich partnerów zostały przeze mnie poprowadzone warsztaty. Dwa intensywne dni, w których miałam przyjemność poznać wiele wspaniałych par!
„Warsztaty dla przyszłego taty” jak sama nazwa mówi, mają na celu przygotować i wzbogacić w niezbędną wiedzę wszystkich tatusiów. Ciąża, poród, karmienie piersią i opieka nad noworodkiem nie są już obce żadnemu uczestnikowi. Większość męskiego grona z warsztatów będzie towarzyszyć podczas porodu swojej partnerce. Dlatego właśnie tą wiedzą podzieliłam się z uczestnikami.
Jak pomóc i aktywnie uczestniczyć w porodzie? Co ze sobą zabrać i czego można się spodziewać w pierwszych dniach we troje? Dwie bardzo liczne grupy miały szansę o tym wszystkim dowiedzieć się podczas spotkania. Do tego kąpali, przewijali oraz dzielnie „towarzyszyli w naszym warsztatowym porodzie” 😉 Podsunęłam parę pomysłów ułatwiających życie młodym rodzicom … to takie rady MamaMamie, a raczej MamaTacie 😉
Piękne zdjęcia z warsztatów zapewniła Agnieszka Jakubik . Zapraszam na jej stronę, www.fotobajkowo.pl i funpage –  tam możecie podziwiać cudowne zdjęcia z sesji nie tylko noworodkowych.
Moimi sponsorami były dwa łódzkie sklepy : Słoń i Smykoland, oraz pracownia Pinka, tworząca artykuły dla dzieci pod zamówienie rodziców. Dziękuję!

Grupa 20.05.2016

(3)m

(4)m

(5)m

(8)m

(12)m

(19) m

Grupa 21.05.2016

DSC_1077mama

DSC_1081mama

DSC_1089mama

DSC_1096mama

DSC_1101mama

DSC_1107mama

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *